Dziewczynka jak Malinka

Blog o wszystkim co Nas w życiu otacza - Szukasz opinii i recenzji - dobrze trafiłeś!
Bez kategorii

Jak ubierane są dzieci z Banana Kids

Ostatnio trafiłam na bardzo fajny i jakże inny sklep z ubrankami dziecięcymi, inny niż do tej pory ponieważ ubranka są nadzwyczajne i wyróżniające się od wszystkich. Bo jak sami o sobie mówią:

Banana Kids pachnie bananami i jeśli chociaż na moment zamkniesz oczy, zobaczysz Kalifornię i dzieci biegające po plaży. 
Chcemy, żeby nasze dzieci czuły wiatr we włosach, słońce na buziach i słyszały szum fal.
Lubimy patrzeć na szczęśliwe dzieci, na zabawę, na radość. I też chcemy słyszeć szum fal, zagłuszany przez śmiech.
Jacy są?
Banana Kids jest wesoła jak dzieci z natury, pogodna i odważna. Idzie swoją drogą, naturalnie i swobodnie. Jest pełna luzu.
Dzieci w naszych ubraniach zmierzają w podskokach w stronę nonszalanckiej elegancji, stylowego nieładu, radosnej twórczości. Ubieramy dzieci ale im nie przeszkadzamy w byciu sobą. Banana Kids to dzieci pełne naturalnej ekspresji.

Wszystkie ubrania, które tworzą są testowane przez dzieci, podstawą w ich działaniu jest kreatywność, solidność i praca nad doskonaleniem małych szczegółów. Ubierają dzieci tak jak sami się ubierają. Robią ubrania przyjazne środowisku. Uczą dzieci, że powinny podążać za marzeniami, bo ubrania które produkują są ich spełnionym marzeniem. Ubrania te są bardzo bezpieczne, nie zawierają toksycznych substancji chemicznych i są szyte z ogromną starannością, bo jak sami mówią „My też nie lubimy gryzących metek” i ze starannością podchodzą do wszywanych guzików i zamków, bo dla nich to świadczy o ponad przeciętnej jakości.
Bo faktycznie, kto lubi gryzące metki czy źle wszyty zamek który piłuje pod szyją?
No właśnie, nikt nie lubi, nawet my dorośli, a tutaj spotykamy się z firmą, która dba o najmniejsze szczegóły, a w tych czasach bardzo patrzymy na elokwentność ceny do jakości, Która tutaj sprawdza się na najwyższym poziomie.

W sklepie Banana Kids znajdziesz ubranka jakich jeszcze nie widziałaś, pełne lata, słońca, szczęścia i marzeń. Oglądając je można przenieść się w myślach na jakąś przepiękną gorącą wyspę i poczuć zapach ciepłego wiatru 🙂

Sklep oferuję kilka różnych kolekcji dla dzieci tj.

 • Jungle Breath

 

 • Back to School

 

 

 

 

 • Palm Tree

 • Boho Floral

 

 

 • Oceanside

 • Welcome Banana

 • Basic Banana

 • Warrior Banana

 • Rain Forest Banana

 • Banana Oceasion

 • Minnie Dancing in the rain

Z takich dodatkowych to na stronie aktualnie trwa outlet

Jak widzicie wszystkie ubrania są całkiem inne od tych które można spotkać wszędzie, dlatego też, serdecznie zapraszam Was na stronę Banana Kids, abyście sami mogli poznać ich wyrazistość i jakość.
Nie nie wiem co mogłabym jeszcze powiedzieć Wam o sklepie, to po prostu trzeba zobaczyć samemu 🙂

Wpis powstał ze współpracy z Banana Kids