Dziewczynka jak Malinka

Blog o wszystkim co Nas w życiu otacza - Szukasz opinii i recenzji - dobrze trafiłeś!
Bez kategorii

Akceptacja samej siebie i samo zdrowie od Tymbark Vitamini!

Dzisiaj kilka słów o Kobietach 🙂

Akceptacja samej siebie – czy charakter wpływa na postrzeganie kobiecego piękna? Jaki temperament mają Polki? Czy są zadowolone ze swojego wyglądu? Czy zmiany wywołują w nas niepokój?
To właśnie tym kwestiom przygląda się producent soków marchwiowo-owocowych Tymbark Vitamini.

 

Zacznę od tego, że nieważne jak wyglądamy, najważniejsze jest to jak się ze sobą czujemy. To czy mamy za duży nos czy za małe usta nie powinno wpływać na to jakim w rzeczywistości jesteśmy człowiekiem.
No właśnie jakbyście miały sprecyzować jaki macie charakter? To co powiedziałybyście na ten temat?
Zobaczcie co pokazują badania:

 • Sangwiniczki (39%) – kobiety towarzyskie , o dużym poczuciu humoru, bezpośrednie, większa część z nich to kobiety o ciemnych i rudych włosach
 • Melancholiczki (36%) – kobiety ciche i spokojne, wrażliwe i sumienne to najczęściej blondynki, które zamiast imprezy wolą wieczór z romantycznym filmem.
 • Dominujące (19%) – to kobiety deklarujące, że mają temperament choleryka, osoby silnej i dominującej, z pewnością będą one liderkami grupy, te cechy będą miały rudowłose.
 • Flegmatyczne (12%) – kobiety charakteryzujące się pogodą ducha, przyjacielskim i spokojnym uosobieniem. Aby porozmawiać o problemach najlepiej wybrać Panią o siwych włosach, to właśnie ona wysłucha i zrozumie.

Co ciekawe, aż 73% badanych Polek przyznało, że chciało by zmienić coś w swoim wyglądzie!
Okazuje się że kobiety, które chciałyby poprawić swoją urodę są w wieku 45-54. Inaczej jest z kobietami, które są dojrzalsze. 55-64 latki (30%) opowiedziały się za tym, że bardzo lubią swoje odbicie w lustrze.
Jak to jest w takim razie drogie Panie? Czy dopiero z wiekiem nabieramy większego poczucia własnej wartości? Na pewno nie powinnyśmy tak myśleć! Warto natomiast zadbać o swoje naturalne piękno.

Jak to zrobić? Warto wypić szklaneczkę soku Tymbark Vitamini, który dzięki swoim właściwościom wspomaga nasze walory związane z urodą. Co więcej rudowłose choleryczki (44%) potwierdzają i deklarują, że picie soków kilka razy w tygodniu powoduje lepsze samopoczucie. Dodatkowo soki marchwiowo – owocowe zawierają beta – karoten z marchwi oraz witaminy C i E. Badania pokazują że niemal 2/3 Polek uważają, że soki są naturalnym źródłem witamin i ja się z tym stwierdzeniem w pełni zgadzam, sama czuje się lepiej, gdy zdrowo się odżywiam!

A co jeżeli chodzi o naszą cerę?
Kobiety, które mają ciemny kolor skóry – jest ich 36% uważają, że są zadowolone ze swojego wyglądu. Polki o ziemistym odcieniu (78%) – chciałyby coś w sobie zmienić.

Jedyną zmianę jaką możemy wprowadzić w swoim wyglądzie to uśmiech! Powinno być go jak najwięcej! Pamiętajcie dziewczyny nie dajcie się zwieźć swoim niedoskonałościom.
Doceńmy to co oryginalne i niepowtarzalne w coś pozytywnego. Nie na odwrót!

Jaką kobietą jesteś TY?

 

Wpis sponsorowany powstał ze współpracy z marką Tymbark 

 

 • Domowy Klimacik U Madzi

  Lubię takie soczki od czasu do czasu sobie wypić 🙂

  • Izabela Jóźwik

   Duzo zdrowia i witaminek 😀

 • Pycha 🙂